Su Çantası

Karrimor Hydration Bladder Camel Bag

Yayın tarihi: Kelime sayısı: 292

Kullandığım bir diğer Karrimor ürünü olan Hydration Bladder Camel Bag‘i özellikle satın almamın 2 nedeni var. İlki Likya Yolu öncesi hızlıca su torbası satın alma ihtiyacı içerisinde olmam, ikincisi de kullanacağım çanta ile ürünün uyumlu olması düşüncesi.

Ürün 1, 2 ve 3 lt olmak üzere üç farklı kapasite değerlerine sahip. Geniş ağız kısmı kolaylıkla doldurulmasına olanak sağlıyor. Ağızlık kısmı uç bölümü ile ilişik bir kapağa sahip. Askı ve tutma alanları sayesinde çanta içerisinde kolaylıkla konumlandırabiliyor ve hasar almasını engelleyecek şekilde taşıyabiliyorsunuz. Ürünü aktif olarak kullandığım yürüyüşler boyunca oldukça faydasını gördüğüm bir gerçek. Tabi, temelde su torbası taşımak her zaman oldukça avantajlı olduğu için bunu markaya mal etmek yanlış olacaktır.

Marka ve ürün temelinde yorumlara devam etmek gerekirse, yine bir Karrimor klasiği olarak detaylarda ortaya çıkan bir kalitesizlik söz konusu. Askılar, ağızlık, malzemenin suya kattığı ve ne kadar kullanırsanız kullanın gitmeyen bir plastik tat, özellikle ürünü satın almama neden olan marka uyumuna zıtlığı derken üzerine konuşulması, değerlendirilmesi gereken bir çok durum ortaya çıkmakta. Ürünü önerir miyim? Hydration Bladder konusunda çok fazla ürün deneyimim olmadı. Ancak, CamelBak, Platypus, Hydrapak ve Geigerrig gibi markalarla ilgili yapılan yorumlar göz önüne alındığında alternatifleri değerlendirmenin daha uygun olacağını söyleyebilirim.

Sırt Çantaları ile uyumlu sızdırmayı önleyen emniyetli kapak sisitemi.
Kapasite: 1LT, 2LT, 3LT

Özellikler:
– Hijyenik TPU metaryel
– Kolay dolum ve temizlik için geniş vidalı kapak
– Dayanıklı malzeme

Hey! Bir dakika!

Yeni içeriklerden haberdar olmak ister misin?


Kayıt Ol!

Etiketler

Yorumlar

Yazıyla ilgili düzenleme gönder!

Sonraki Yazı

Medya

Videolar

Abone Olmak İçin Tıklayın! Çekimlerde Sony NEX-C3 kamera, yayınlarda ise OBS Studio yazılımını kullanıyorum. Şu an stabilizer ve mikrofon...

Önerilen Yazılar